Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nick Jonas sa celým menom volá Nicholas Jerry Jonas narodil sa 16.09.1992 v Dallase,Texas.Keď sa Nick dostal na Broadway tak zo sebou zobral aj svojich bratov Kevina a Joea.Nick je talentovaný spevák,tanečník,skladateľ a herec.

Prezívka:Nick J,Prezident

Obľúbená farba:Modrá

Znamenie:Panna

Hobby:Baseball a golf

Obľúbena herečka:Brenda Song

Výška:1,73m.

Podpis:

:Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nick Jonas LOVE

(Sabča, 27. 5. 2009 9:49)

JO Nick je nejkrásnější nejkrásnější ze skupiny Jonas Brothers si nejhezší a nejsuprovější nejlíp umíš spívat a si skvělej MILUJI MILUJI MILUJI TĚ :-)

Nick Jonas LOVE

(Sabča, 27. 5. 2009 9:47)

Miluji tě Nicke i jako faninka i jako holka jsi moc moc moc pěkný MILUJI TĚ!!!
I když nevíš že exsistuji :-)

Nick Jonas

(Sabča, 27. 5. 2009 9:35)

Dnes spíše včéra večer se mi zdal sen že chodim s Nickem ale mně je 11 let a němu je 16 tak sem se ho v tom snu zeptala jestli mu to nevadí že mi je 11 let a on řekl nee tak sme si psali přes skype on knám jezdil na náštěvu ještě s Joe a Kevinem a fotila jsem je abych měla důkaz že byli u mně,A MOC BYCH SI PŘÁLA ABY SE TO DOOPRAVDY STALO moc moc moc se mi líbíš si pěkný a mam tě ráda (spíše miluji :-) víte jak to myslim néé jako faninka ale jako...) JSEM TVOJE VELIKÁ VELIKÁ VELIKÁ FANINKA moc KRÁSNĚ spíváš ale určitě holku uš máš přece nebudeš mít rád 11 letou holku :-(

Nick

(martina, 14. 5. 2009 20:13)

Ahoj. Nick je najlepší spevák a je najkrajší zo skupiny Jonas Brotehrs proste Nick je veľmi pekný a suprový. chcela by som mu povedať niečo osobné kde má e- mail adresu, nevadí je mi to fuk. 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< srpen / 2021 >>